Geodeci z całej Polski przez dwa dni grali w ping-ponga w Kazimierzy Wielkiej

Powiększ obrazgeodeci

Geodeci z całej Polski przez dwa dni grali w ping-ponga w Kazimierzy Wielkiej

geodeci

W sobotę i niedzielę 24/25 pażdziernika br. w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbyły się III Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich – Oddział Świętokrzyski w Kielcach, Koło Terenowe SGP w Kazimierzy Wielkiej oraz Kazimierski Ośrodek Sportowy, w których udział wzięło kilkudziesięciu pingpongistów amatorów z całego kraju. W uroczystym otwarciu uczestniczyli: Prezes Świętokrzyskiego Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich Jerzy Barański, Wojewódzki Inspektor d/s Geodezji i Kartografii Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego Andrzej Reczyński, Główny Specjalista w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego Krzysztof Tomasik oraz Starosta Kazimierski Jan Nowak.

W niedzielę w południe zawody zakończyły się, a statuetki, medale, dyplomy i nagrody wręczyli uczestnikom: Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Adam Bodzioch, Wicestarosta Kazimierski Michał Bucki oraz wymienieni przedstawiciele władz wojewódzkich i Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Szczegółowe wyniki mistrzostw wkrótce na stronie www. kazimierzakos.pl

Pełna fotorelacja z imprezy (ok. 120 zdjęć) na stronie www. pilarscy.eu

Tekst i zdjęcia Zdzisław Pilarski