,, Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to,

czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy”

Józef Korzeniowski

alt alt

Sesja Rady Powiatu Kazimierskiego dn. 27.04.2012 r. miała wyjątkowo uroczysty charakter. Z okazji zakończenia pracy zawodowej i przejście na emeryturę Pana Andrzeja Bieniasa -Dyrektora Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Kazimierzy Wielkiej - Przewodnicząca Rady Powiatu Kazimierskiego Krystyna Wicher oraz  Starosta Kazimierski Jan Nowak złożyli Panu Dyrektorowi serdeczne podziękowania za współpracę .

Wyrazili uznanie dla dokonań w dziedzinie rozwoju i kształtowania wizerunku kazimierskiej biblioteki.

Podziękowali za starania dzięki którym kazimierska książnica mogła zaistnieć nie tylko lokalnie, ale również w powiecie i województwie.

Z dużym uznaniem odnosili się do społecznikowskich pasji i działań Pana Andrzeja Bieniasa w obszarze pielęgnowania tożsamości regionalnej, m.in. poprzez gromadzenie, opracowanie i wydawanie materiałów dotyczących historii Miasta i Regionu.

My również życzymy Panu dużo zdrowia, spełnienia osobistych planów

i zamierzeń, a także wszelkiej pomyślności na dalszym etapie życia.