7 września w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej odbył się wieczór autorski poezji z tomiku „ Ślad Dotykany” autorstwa Andrzeja Smulczyńskiego w wykonaniu Rafała Jędrzejczyka.

08.09 020 08.09 021

Spotkanie prowadziła Karolina Kępczyk Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

W naszych kazimierskich progach również gościła  Barbara Stępniak-Wilk śpiewająca krakowska  aktorka, kompozytorka.

Można było obejrzeć obrazy i grafiki artysty plastyka z Jędrzejowa Zbigniewa Kasprzaka.

W tak znamienitej uczcie artystycznej brali udział między innymi Michał Bucki –Wicestarosta Kazimierski, Waldemar Trzaska –Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka , Marek Krupa –Sekretarz Powiatu Kazimierskiego, Bożena Pytel- Dyrektor PCPR w Kazimierzy Wielkiej.

„……..życie pozostawia ślady

stąpając w nim oznaczamy w pamięci  rzeczy, ludzi, miejsca,

które od czasu do czasu odwijamy i utrwalamy…”

08.09 022 08.09 024