Kazimierza Wielka 19.09.2012r.

Uprzejmie informuję, iż w dniu 27 września 2012 roku / czwartek / o  godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej odbędzie się kolejna sesja Rady Powiatu Kazimierskiego.

Proponowany porządek obrad:

1.  Otwarcie obrad.

2.  Przyjęcie porządku obrad.

3.  Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

4.  Interpelacje radnych.

5.  Sprawozdanie z działalności Zespołu Placówek Opieki i Wychowania w Kazimierzy Wielkiej za rok 2011.

6.  Sprawozdanie z działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kazimierzy Wielkiej za 2011 rok.

7.  Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Zespołu Placówek Opiekii Wychowania w Kazimierzy Wielkiej.

8.  Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypadających według algorytmu na realizację zadań  dla Powiatu Kazimierskiego na rok 2012

9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających.

10. Podjęcie uchwały z sprawie przystąpienia do realizacji Projektu pod nazwą „Trasy Rowerowej EuroVelo”.

11. Przyjęcie informacji Zarządu Powiatu Kazimierskiego z wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2012r.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Kazimierskiego na lata 2012-2024.

13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Kazimierskiego na  2012 rok.

14. Sprawy różne i wolne wnioski.

15. Zakończenie posiedzenia.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w  posiedzeniu

Krystyna Wicher

Przewodnicząca Rady Powiatu Kazimierskiego