,,Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to,

Czym naprawdę jesteśmy, a nie tyko to, na co wyglądamy”

Joseph Conrad

galeriacabala

21 lutego 2013 r. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej miało miejsce pożegnanie odchodzącego na emeryturę zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kazimierzy Wielkiej St. kpt. mgr Pawła Cabali. Spotkanie miało doniosły i uroczysty charakter.

Podziękowano za zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację powierzonych obowiązków.

Komendant przyjął życzenia dużo zdrowia, spełnienia osobistych planów

i zamierzeń, a także wszelkiej pomyślności na dalszym etapie życia.

Wśród zaproszonych gości w spotkaniu brali udział: Świętokrzyski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Zbigniew Muszczak, oraz jego zastępca st. bryg. mgr inż. Stanisław Woś.

Nie zabrakło w nim również Starosty kazimierskiego Jana Nowaka pełniącego funkcję Prezesa Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych w Kazimierzy Wielkiej jak również gospodarza tej uroczystości. Gościliśmy włodarzy okolicznych gmin.

Również za długoletnią współpracę przybyli podziękować licznie zgromadzeni strażacy ochotnicy z ternu powiatu.