Informujemy, że nakazy nałożone rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20.12.2016r. poz. 2091 w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków m. In. odosobnienie drobiu lub innych ptaków w gospodarstwie w szczególności w zamkniętych obiektach budowlanych lub innych miejscach, w sposób uniemożliwiający kontakt z drobiem lub innymi ptakami utrzymywanymi w innych gospodarstwach oraz ograniczającymi im kontakt z dzikimi ptakami obowiązują nadal aż do odwołania. Pełna treść rozporządzenia w załączniku.

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20.12.2016

Więcej Zgadzam się Nie zgadzam się