Galeria zdjęć

20 maja 2011 roku  w Zespole szkół Rolniczych w Cudzynowicach, odbył się finał konkursu na „PRZEDSIĘBIORCZE GIMNAZJUM POWIATU KAZIMIERSKIEGO”.

Konkurs przygotował Szkolny Klub Przedsiębiorczości działający w ZSR wraz ze Starostwem Powiatowym w Kazimierzy Wielkiej i Punktem Pośrednictwa Pracy w Kazimierzy Wielkiej.

Do finału przystąpiły trzyosobowe zespoły z gimnazjów: w Cieszkowach, Kazimierzy Wielkiej i Wielgusie. Jury oceniło przygotowany wcześniej plakaty oraz odpowiedzi udzielane przez drużyny podczas ostatnich zmagań.

Zacięta walka pozwoliła wyłonić zwycięzcę, którym okazało się gimnazjum z Wielgusa. Otrzymało ono tytuł PRZEDSIĘBIORCZEGO GIMNAZJUM POWIATU KAZIMIERSKIEGO, a członkowie zespołu (uczennice: Aleksandra Dziula, Katarzyna Fronczek i Monika Wiśniewska, przygotowane przez opiekuna – Panią Sylwię Bączek) – nagrody ufundowane przez starostę powiatu – Pana Jana Nowaka.

II miejsce i nagrody ufundowane przez przedstawiciela Punktu Pośrednictwa Pracy – Panią Renatę Kanię – gimnazjum z Cieszków (reprezentowane przez uczennice: Paulinę Bombę, Dominikę Buras i Paulę Kowalską, które przygotowały Panie: Beata Buła i Agata Wójcik) a trzecie miejsce i nagrody od dyrektora szkoły – Pana Jacka Nowaka  – gimnazjum z Kazimierzy Wielkiej (reprezentowane przez uczennice: Kingę Przytułę, Kingę Stępień i Paulinę Zachariasz, które przygotowała Pani Renata Gorgoń).

Organizatorki konkursu: Beata Szmigiel i Iwona Widłak serdecznie dziękują za udział i gratulują  wspaniałych uczniów i nauczycieli gimnazjom, które wzięły udział w konkursie. „Mamy nadzieję, że konkurs na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszej szkoły i powiatu” – mówią.