Starostwo Powiatowe

Atrakcje w ZSZ w Skalbmierzu

Dzien Otwarty Skalbmierz 3 Dzien Otwarty Skalbmierz 4

26 maja 2011r. skalbmierski mechanik gościł gimnazjalistów z powiatu kazimierskiego, pińczowskiego, miechowskiego, proszowickiego.

-Najwięcej atrakcji podczas Dnia otwartego szkół czekało w ZSZ w Skalbmierzu - to najczęstsze opinie uczniów i nauczycieli gimnazjalistów.

Hitem w tym roku okazały się dyby, w które chętnie zakuwały się dziewczyny nie zważając na ich przeznaczenie: ,,dla zbuntowanych, wyemancypowanych feministek”. Natomiast inni ,,nieszczęśnicy” zakuci w wierną replikę średniowiecznych dyb nie zdawali sobie sprawy ze swojego losu i wdzięcznie uśmiechali się do fotografa. Wystarczyło włożyć głowę w deski, aby na stałe związać się z ,,Sorboną”…

Odwrotu już nie ma!!!

Przejazd gokartem - ,,Mistrzem”, motodeską, motocyklem BMW i nowoczesnym sprzętem rolniczym to już stałe atrakcje w Zespole szkół Zawodowych w Skalbmierzu.

 Słoneczny, wiosenny dzień sprzyjał rozrywkom na świeżym powietrzu, a zapach grillowanych kiełbasek rozniósł się aż do skalbmierskiego rynku. Smaczne były również wykwintne babeczki przygotowane i serwowane już po raz kolejny przez uczennice: Sylwię Bajor, Agnieszkę Robak i Monikę Sambór. W dzień otwarty swoje wyroby prezentowali pracodawcy, u których uczniowie naszej szkoły z klas wielozawodowych odbywają praktyki    i firma Herz - Armatura i Systemy Grzewcze, z którą współpracujemy od kilku lat.

Gimnazjaliści sprawiali wrażenie zaciekawionych i zadowolonych.

- Od pierwszego września będziemy tu codziennie – zapewniali panią dyrektor – Beatę Malinowską – gimnaziści, która uśmiechała się promiennie widząc tak liczną grupę zainteresowanych kandydatów do szkoły.

Dzien Otwarty Skalbmierz 6

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline