MAMY PRACUJĄCE MAMY

alt

W dniu 14 lutego 2012 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Skalbmierzu odbyło się kolejne seminarium:

"Zarządzanie i organizacja czasu" realizowane w ramach projektu Mamy pracujące mamy”
Wśród zaproszonych gości  na konferencję przybyli :

Starosta Powiatu Kazimierskiego - Jan Nowak
Sekretarz Powiatu Kazimierskiego - Marek Krupa
Sekretarz Miasta i Gminy Skalbmierz - Mirosław Magnes
oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu kazimierskiego.
Tematem seminarium było zarządzanie i organizacja czasu. Spotkanie było zorganizowane dla przedsiębiorców zatrudniających kobiety mające dzieci. Poruszony był głównie temat z dziedziny prawa pracy dla przedsiębiorców oraz skuteczne modele zarządzania w biznesie.

Więcej Zgadzam się Nie zgadzam się