Starostwo Powiatowe

VI Kazimierski Rajd Samochodów Terenowych

odbył się w dniach 1-2 czerwca 2013 roku poniżej relacje oraz galeria

więcej na stronie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego

www.kazimierzakos.pl

rajdgaleria

 

 

  wyniki >>>>

relacja video Antoni Kocela

 
alt
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 altalt

altalt

altalt

alt

 

PUNKTACJA

      O zwycięstwie w próbach decyduje suma punktów w zależności od Klasy, pomniejszona o punkty
      karne.     
      Dla odcinka 1
      - jedno okrążenie trasy                                                         100 pkt
      - zerwanie oznakowania trasy                                              100 pkt karnych
      - nie podbicie pieczątki                                                          50 pkt karnych

      - przewrócenie bramki                                                           30 pkt karnych
      - maksymalny czas  próby  6 godzin, po tym czasie załoga zostaje wycofana z  trasy.
       Dla odcinka 2
      - jedno okrążenie trasy                                                         100 pkt

      - przewrócenie bramki                                                           30 pkt karnych
      - zerwanie oznakowania trasy                                               100 pkt karnych
      - nie podbicie pieczątki                                                          50 pkt karnych
      - maksymalny czas  próby  3 godzin, po tym czasie załoga zostaje wycofana z  trasy
    O zwycięstwie w rajdzie dla klasy decydują suma punktów z dwóch dni  
    W każdym dniu załogi będą punktowane za zajęte miejsca według klucza:

   

   SOBOTA                                                                

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

PKT

103

82

61

59

55

52

47

42

38

34

31

29

26

23

21

MIEJSCE

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

I POWYŻEJ

PKT

20

18

17

16

14

13

12

10

9

8

7

5

4

3

1

1

NIEDZIELA

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

PKT

70

60

50

45

42

40

36

32

29

26

24

22

20

18

16

MIEJSCE

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

I POWYŻEJ

PKT

15

14

13

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

1

W przypadku tej samej liczby punktów dwóch lub więcej załóg o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje czas ostatniego przejazdu.

LISTA STARTOWA
AKTUALNA LISTA ZGŁOSZEŃ NA DZIEŃ 29.05.2013

  Kierowca Pilot Samochód Miejscowość WPŁATY Klasa
1 WTOREK SŁAWOMIR WTOREK MARCIN CZARNY      
2 LAMPA RYSZARD ROGALA JERZY SUZUKI SAMURAI JASTRZĘBIA    
3 KOPEĆ PIOTR DOPIERAŁA DARIUSZ SUZUKI SAMURAI ZAGÓRZYCE   WYCZYN
4 RUSEK  JANUSZ JANOSZ SŁAWOMIR MITSUBISHI PAJERO BULOWICE przyjęty SPORT
5 KMON TOMASZ   SUZUKI JIMMY STRZYŻÓW    
6 ŁYSOŃ DARIUSZ      JEEP WRANGLER       SPORT
7 WÓJCIK TOMASZ JANDA ARTUR SUZUKI SAMURAI     SPORT
8 MIROCHA WOJCIECH     KALWARIA    
9 RUPIKOWSKI GRZEGORZ SZOSTAK PAWEŁ WRANGLER 5,7   przyjęty  
10 PABIAN TOMASZ     TARNÓW   SPORT
11 MICHNIAK MACIEJ MICHNIAK KAROLINA TOYOTA LJ70 ZAWADA    
12 LEŚNIAK ARKADIUSZ POPIELARCZYK ROBERT MITSUBISHI PAJERO II   przyjęty  
13 ŁĄTKA WOJCIECH MADEJ BARTEK NISSAN PATROL 2,5 BURZYN przyjęty  
14 GOLONKA DARIUSZ DOMAGAŁA PAWEŁ JEEP WRANGLER

KRAKÓW,

KIELCE

   
15 SPOREK JAKUB MOTYKA PIOTR SUZUKI VITARA EVO 5 MUSZYNA przyjęty  
16 ZAJĄC ŁUKASZ   NISSAN PATROL BOCHNIA przyjęty  
17 KOPEĆ JERZY OLAK KRZYSZTOF ŁADA NIVA ZAGÓRZYCE   WYCZYN
18 KURAS IRENEUSZ   SUZUKI SAMURAI 1300   przyjęty  
19 ZACHARA GRZEGORZ ZACHARA ALEKSANDRA SUZUKI SAMURAI 1300   przyjęty  
20 MAĆKOWSKI SEBASTIAN MAĆKOWSKA PAULA SUZUKI SAMURAI 1300 BRZESKO    
21 ŻMUTKA PAWEŁ JANOSZ KRZYSZTOF NISSAN PATROL BULOWICE przyjęty  
22 SOŚNICKI PAWEŁ     KRAKÓW    
23 BUCKI KAMIL KOPEĆ MATEUSZ SAMURAI KLIMONTÓW    
24 CZERWONKA ZBIGNIEW CZERWONKA JAKUB NISSAN TERRANO BUSKO-ZDRÓJ przyjęty WYCZYN I
25 LENARTOWICZ PIOTR LENARTOWICZ WOJCIECH NISSAN PATROL BUSKO-ZDRÓJ przyjęty  
26 WOJCIECHOWSKI JUREK WOJCIECHOWSKA PATRYCJA SUZUKI VITARA BUSKO-ZDRÓJ przyjęty  
27 MADEJ DANIEL DYBEL MICHAŁ SUZUKI SAMURAI IZDEBNIK przyjęty  
28 WĘGRZYN WOJCIECH WĘTRZAK GRZEGORZ GAZ  69     SPORT
29 KAJDY STANISŁAW   LAND ROVER DEFENDER   przyjęty WYCZYN
30 PIEKIEŁKO MATEUSZ NOSTER WOJCIECH NISSAN PATROL ANDRYCHÓW    
31 SUKIENNIK ROBERT   ISUZU 3,2 LIMANOWA przyjęty  
32 CESARZ WALDEMAR KASPRZYK PIOTR NISSAN PATROL ROPCZYCE    
33 PRAŻMOWSKI DARIUSZ CICHOŃ RAFAŁ SUZUKI SAMURAI ,,JINKS" SOSNOWIEC przyjęty SPORT
34 TYTUŁA MICHAŁ POLAŃSKA KATARZYNA SUZUKI SAMURAI KRAKÓW przyjęty  
35 ROGALA TOMASZ GOŁĄB MARCIN NISSAN PATROL ROPCZYCE    
36 PRASNAL HUBERT   SUZUKI JIMMY STRZYŻÓW    
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline