Starostwo Powiatowe

2013-06-05: Turniej piłki nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych w LO w Kazimierzy Wielkiej

lo1 lo2

W I Turnieju piłki nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kazimierskiego i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej wzięło udział 6 drużyn: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju, Zespół Szkół Zawodowych im. Władysława Grabskiego w Odonowie, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej, Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu, Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach oraz gospodarze - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej.

 Aura nie była zbyt piękna, ale nie przeszkodziła w rozegraniu turnieju na boisku "Orlik" przy kazimierskim liceum. Uczestników powitał dyrektor Włodzimierz Kruszyński, życząc wszystkim zespołom powodzenia.
Po fazie rozgrywek grupowych rozegrano mecz o trzecie miejsce, w którym LO Busko-Zdrój pokonało ZSZ Odonów 1:0.
 W meczy finałowym zmierzyły się zespoły ZSZ Skalbmierz i LO Kazimierza Wielka. Lepsza okazała się reprezentacja gospodarzy, zwyciężając 3:0. Tym samym klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
1. LO Kazimierza Wielka
2. ZSZ Skalbmierz
3. I LO Busko-Zdrój
4. ZSZ Odonów
5. ZSR Cudzynowice, ZDZ Kazimierza Wielka
Królem Strzelców został Karol Kopiński (LO Busko-Zdrój), zdobywca 3 bramek.
Najlepszy zawodnik - Arkadiusz Krawczyk (ZSZ Skalbmierz).
Najlepszym bramkarzem uznano Łukasza Różyckiego (LO Kazimierza Wielka).
Mecze sędziował pan Wojciech Kozioł, któremu serdecznie dziękujemy.
Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Magdalena Bucka, Maria Kabat i Andrzej Piotrowski.
 Nagłośnienie: Jakub Gącik i Kamil Koziara - 2a. Dokumentacja fotograficzna: Maria Kabat, Paulina Zachariasz (2a). Opracowanie fotografii i relacja - Andrzej Kocerba.

(Źródło: lokw.edu.pl)

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline