24h

REGULAMIN

• 1.Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 22-23.02.2014 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
  • 2.W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
    w MARATONIE PŁYWACKIM
  • 3.UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
  • 4.Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • 5. Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
    z regulaminem.
  • 6.Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
    u Sędziego Głównego
  • 7. Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
    w harmonogramie.
  • 8.Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
    w Kazimierzy Wielkiej.
  • 9.Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
    ·Najstarszego Uczestnika,
    ·Najmłodszego Uczestnika
    ·Najbardziej wytrwałej rodziny
    • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
    • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka
      /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/

Po raz pierwszy zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!!

Osoby które chcą rywalizować o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki zgłaszają się do Sędziego Głównego.

• Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
      – kolacja oraz nocleg w Dworze Odonów http://odonow.com/
    • Inne kategorie
    1. 10.Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
      z organizatorem.
    2. 11. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
    3. 12.Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
    4. 13.Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 14.02.w wysokości 12 zł.
    5. 14.Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 24 lutego 2014