II Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kazimierskiego i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego

lo1

Na zespole boisk sportowych „Orlik” przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie Skłodowskiej przeprowadzony został drugi już Turniej o Puchar Starosty Kazimierskiego i Dyrektora L. O. w piłce nożnej.

W tegorocznym turnieju udział wzięło sześć drużyn chłopców z następujących szkół średnich:

1. Liceum Ogólnokształcące w Busku Zdroju
  2. Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie
  3. Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu
  4. Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach
  5. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej
  6. Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzy Wielkiej.

Otwarcia Turnieju dokonał dyrektor kazimierskiego L. O. Włodzimierz Kruszyński.

Po zaciętych meczach rozgrywanych przy sprzyjającej pogodzie, drużyny szkolne uplasowały się w następującej kolejności:

I miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu

II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie

III miejsce - Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach

IV miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Busku Zdroju

V miejsce – ZDZ Kazimierza i LO Kazimierza

Królem Strzelców został Norbert Gołębiowski z ZSZ w Skalbmierzu, który strzelił 7 bramek.

Janusz Zachariasz z ZSR w Cudzynowicach otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, zaś najlepszym bramkarzem obwołano Michała

Żmudę z LO w Busku Zdroju.

Turniej sędziował Wojciech Kozioł z Kazimierskiego Ośrodka Sportowego.

Wręczenia dyplomów i pucharów dokonali dyrektor Włodzimierz Kruszyński oraz wicestarosta Michał Bucki.

Każda z drużyn otrzymała dyplomy i puchary ufundowane przez Starostę Kazimierskiego Jana Nowaka oraz słodkie bułki od sponsora – Piekarni pod Telegrafem.

Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Liceum - Magdalena Bucka, Maria Kabat i Andrzej Piotrowski.

lo2 lo3