pcpr11

Pilotażowy program ,,Aktywny samorząd” finansowany ze środków PFRON

INFORMACJA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej uprzejmie informuje, że w związku z wprowadzonymi przez Radę Nadzorczą PFRON zmianami w zasadach realizacji pilotażowego programu ,,Aktywny samorząd” zmianie uległ termin przyjmowania wniosków w module I programu, tzn. uległ skróceniu i obecnie upływa
w dniu 30 sierpnia 2014r.

Prosimy zainteresowanych Wnioskodawców o uwzględnienie tej zmiany w planach dotyczących aplikowania o wsparcie w ramach programu.

Skrócenie terminu zakończenia przyjmowania wniosków nastąpiło w celu sprawniejszej organizacji prac związanych z rozpatrywaniem wniosków, a efekcie w celu skrócenia oczekiwania na realizację wnioskowanego wsparcia.