18 czerwca 2014r. odbyło się uroczyste podsumowanie OTK w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

otk2

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach jest organizatorem projektu „Otwarta Twoja Kariera”. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach V edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery ogłoszonego przez Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Celem projektu jest inspirowanie różnorodnych działań na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspomaganie drogi każdego, a szczególnie młodego obywatela do edukacji, zawodu, pracy i kariery.

Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Cudzynowicach okazał się jednym z najbardziej aktywnych placówek oświatowych naszego regionu w realizacji projektu OTK.

otk1