Starostwo Powiatowe

W dniu 31 maja 2015 roku odbył się Turniej Karate kyokushin dla dzieci i młodzieży w Sandomierzu o puchar Burmistrza Sandomierza W turnieju brało udział 200 zawodniczek i zawodników.

karat1m

W konkurencjach kata i kumite Buski Klub Karate Kyokushin oraz z sekcję Kazimierza Wielka pod opieką trenera Roberta Hornika 3 DAN reprezentowało 7 osób: Marceliną Załęcka, Kinga Prucnal, Oliwier Milka , Mateusz Zimnicki, Artur Darmoń oraz Anna Mierzwa , która zajęła III miejsce w kategorii plus 55 kg, Adrian Bożęcki zajął I miejsce najmłodszy w kategorii wiekowej 97-99 rok w wadze plus 70 kg.

Adrian Bożęcki najmłodszy w kategorii wiekowej wygrał walkę w pięknym stylu zajmując I miejsce i wygrywając walkę finałową przed czasem z cięższym od siebie zawodnikiem poprzez nokaut. Zawodnicy przygotowują się do kolejnych zawodów, które odbędą się 13 czerwca 2015 roku w Wieliczce. Część zawodników zapowiada się obiecująco , mówi trener Robert Hornik , spodziewam się dalszych sukcesów zawodowych .

 Sekcja Kazimierza Wielka , którą reprezentował Adrian zdobywający I miejsce istnieje od 25 lat i cieszy się licznymi osiągnięciami.

karat2m

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline