IX Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze – Kazimierza Wielka 2015

strazgal

W dniu 28 czerwca 2015 roku na stadionie sportowym „MLKS SPARTA” w Kazimierzy Wielkiej odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin powiatu kazimierskiego. Łącznie w zawodach, rywalizowało 22 reprezentacje, ( 11 jednostek OSP, 2 Kobiece Drużyny Pożarnicze, 4 MDP dziewczęce oraz 5 MDP chłopięcych ).Zawody przeprowadzono według obowiązującego regulaminu. Sędziami byli funkcjonariusze KP PSP w Kazimierzy Wielkiej.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli:

• jednostek OSP – Sielec Kolonia ( Miasto i Gmina Skalbmierz),
  • jednostek KDP – Krzczonów ( Gmina Opatowiec),
  • jednostek MDP chłopięcych – Drożejowice (Miasto i Gmina Skalbmierz),
  • jednostek MDP dziewczęcych – Krzczonów (Gmina Opatowiec).

Dla każdego zawodnika przygotowano nagrody rzeczowe które ufundowali: Starostwo Powiatowe, Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Kielcach, firmy SUBOR, KADIMEX oraz Burmistrzowie i Wójtowie gmin powiatu kazimierskiego. Zawody odbyły się w miłej i sportowej atmosferze oraz zgodnie z zasadami i duchem Fair Play.

Tekst: st. kpt. Krzysztof Jach

Foto: Zdzisław Pilarski

mł. kpt. Marcin Oziębło

Starostwo Powiatowe , Powered by Joomla!