W czwartek, 23 marca 2017 roku w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Kazimierzy Wielkiej swoje 103. urodziny obchodziła Pani Genowefa Sobieraj, mieszkanka Kolos w gminie Czarnocin. Z tej okazji Starosta Kazimierski Jan Nowak odwiedził przebywającą obecnie w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Jubilatkę i wręczył Jej pokaźną wiązankę czerwonych róż oraz wyśmienity tort z napisem: "103 lata". Starosta życzył jednocześnie Jubilatce takiej, jak dotychczas pogody ducha, dużo zdrowia i miłości doświadczanej od najbliższych sobie osób i obiecując kolejną, okrągłą rocznicę (105-tą) zorganizować za dwa lata w restauracji Bajka, jak to miało miejsce na Jubileuszu 100-lecia.

Genowefa 1

Genowefa 3