Kazimierza Wielka 29.04.2013r.

Uprzejmie informuję, iż w dniu 7 maja 2013 roku / wtorek / o godz. 10.00-tej w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej odbędzie się kolejna sesja Rady Powiatu Kazimierskiego.

Proponowany porządek obrad:

1.Otwarcie obrad.
2.Przyjęcie porządku obrad.

3.Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

4.Interpelacje radnych.

5.Informacja roczna o stanie zagrożenia przestępczością i jej zwalczaniu na terenie Powiatu Kazimierskiego w 2012 roku.

6.Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Kazimierskiego za 2012 rok.

7.Ocena zasobów pomocy społecznej Powiatu Kazimierskiego za 2012 rok.

8.Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia podstawy obliczenia dotacji dla uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych prowadzonych przez niepubliczne szkoły ponadgimnazjalne na terenie Powiatu Kazimierskiego.

9.Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej.

10.Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Kazimierskiego do projektu pn. „Świętokrzyski- Podkarpacki Klaster Energetyczny”.

11.Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia porozumienia z Gminą Bejsce.

12.Podjęcie uchwały w sprawie zasad zwrotu kosztów podroży służbowych radnym Rady Powiatu Kazimierskiego.

13.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Kazimierskiego na lata 2013-2024.

14.Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Kazimierskiego na 2013 rok.

15.Sprawy różne i wolne wnioski.

16.Zakończenie posiedzenia.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Przewodniczący Rady Powiatu

Marek Augustyn