Eliminacje powiatowe IV Świętokrzyskich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w SUDOKU

 

10-03-2011 odbyły się eliminacje powiatowe IV Świętokrzyskich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w SUDOKU. W zawodach udział wzięli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Kazimierzy Wielkiej, Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach, Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu i Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Kałwa (III LO), Sylwia Bil (III LO) i Łukasz Uszko (II T AGR). Reprezentacja naszej szkoły była bezkonkurencyjna - zajęła I miejsce w kategorii indywidualnej( Kasia Kałwa) i  I miejsce w kategorii zespołowej. Jako zwycięzcy będziemy brać  udział w finale wojewódzkim.

Opiekun: Ewa Kucmin

Starostwo Powiatowe , Powered by Joomla!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.