W Fałkowie odbyły się wojewódzkie Zimowe Igrzyska LZS

alt

Sportowcy Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe rywalizowali w Zimowych Igrzyskach LZS w Fałkowie. W tenisie stołowym, warcabach i szachach wystartowało 240 sportowców.

- To była udana impreza. Oprócz zaplanowanych w igrzyskach dyscyplin, odbył się także finał Wojewódzkiej Ligi LZS w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – powiedział nam Jerzy Kula, przewodniczący Świętokrzyskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe.

Wyniki. Warcaby. Kobiety - 1. Aleksandra Łata (LZS Stradów), 2. Justyna Makieła (LZS Cieszkowy), 3. Karina Urban (LZS Czarnocin). Punktacja klubowa – 1. LZS Stradów, 2. LZS Cieszkowy, 3. LZS Czarnocin. Mężczyźni - 1. Wojciech Bomba (LZS Czarnocin), 2. Marek Kowalski (GLKS Fałków), 3. Zdzisław Dudek (GLKS Grom Skarżysko Kościelne). Klubowa – 1. LZS Czarnocin, 2. GLKS Fałków, 3. GLKS Grom Skarżysko Kościelne.

Szachy. Kobiety. 1. Kamila Garbala (LZS Kordian Bliżyn), 2. Małgorzata Małek (LZS Cieszkowy), 3. Martyna Kubiak (Gambit Starachowice). Kubowa – 1. Gambit Starachowice, 2. Kordian Bliżyn, 3. LZS Cieszkowy. Mężczyźni - 1. Tomasz Stefaniak (Lukks Kielce), 2. Jarosław Górecki (Lukks), 3. Janusz Dulęba (Gambit). Klubowa – 1. Lukks Kielce, 2. Gambit, 3. Kordian.

Tenis stołowy. Kobiety - 1. Karolina Marzec, 2. Mariola Brzeska (obie Czarnocin), 3. Małgorzata Bracha (TOP-Spin Kielce). Klubowa – 1. LZS Czarnocin, 2. TOP-Spin Kielce, 3. GLKS Fałków. Mężczyźni - 1. Błażej Gola, 2. Paweł Gola (obaj TOP-Spin), 3. Łukasz Kurczyna (Cieszkowy). Klubowa – 1. TOP-Spin, 2. LZS Czarnocin, 3. Orlęta Kielce.

Punktacja gmin: 1. Czarnocin, 2. Kielce, 3. Starachowice. Punktacja powiató1): 1. Kazimierza Wielka, 2. Kielce, 3. Skarżysko Kamienna.

Wojewódzki finał Ligi LZS w siatkówce. Kobiety. 1. UKS Sztubak Wloszczowa, 2. GLKS Fałków, 3. LZS Dana Skarżysko Kościelne, 4. LZS Połaniec. Mężczyźni. 1. LZS Chobrzany, 2. LZS Skarżysko Kościelne, 3. ULKS Budkom Oleśnica, 4. ULKS Dynamit Włoszczowa, 5. Rewir Pińczów, 6. LZS Chmielnik.

Starostwo Powiatowe , Powered by Joomla!