poslizg

W dniu 19 lutego 2012r. odbył się „Poślizg Kontrolowany” impreza klubowa organizowana przez kazimierskie koło Automobilklubu Kieleckiego i Kazimierski Ośrodek Sportowy.

Impreza przeprowadzona została na parkingu Związku Międzygminnego „Nidzica” przy ulicy Zielonej w Kazimierzy Wielkiej.

Udział wzięło 20 zawodników, którzy mieli do pokonania koło 500m oblodzonej i ośnieżonej trasy.

Zawodnicy wykonali 2 przejazdy a do punktacji brany był czas najlepszego przejazdu.

Zwycięscy :

I miejsce Jan Żwirek – z czasem 1 min i 30 sek

II miejsce Wojciech Szafarski  - z czasem 1 min i 31 sek.

III miejsce Kamil Chwalik  - z czasem 1 min 34 sek

Zawodnicy którzy zajęli I,II,III miejsce otrzymali

puchary ufundowane przez Automobilklub Kielecki a dodatkowo I i II miejsce otrzymali talony od firmy „Rolmet” na bezpłatne badania techniczne w nowo otwartej stacji w Bejscach.

Galeria