V Kazimierski Rajd Samochodów Terenowych rozpoczął się o godz.13.00 26.05.2012 w Kazimierzy Małej na terenach Firmy ROLMET. Uroczystego otwarcia dokonali Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Waldemar Trzaska, V-ce Starosta Michał Bucki oraz Dziekan ks. Janusz Mularz.

rajd

Organizatorami imprezy byli Kazimierski Ośrodek Sportowy, AutomobilKlub kielecki koło w Kazimierzy Wielkiej. Patronat nad imprezą objęli Starosta kazimierski Jan Nowak oraz Burmistrz MiG Waldemar Trzaska.
z okazji V jubileuszowej edycji naszej imprezy organizatorzy przygotowali dużo atrakcji zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Udało stworzyć się oprócz ciekawego widowiska atmosferę pikniku. Zarówno w Kazimierzy Małej, jak i za halą sportową KOS można było skorzystać z grill-baru, zobaczyć prezentacje różnych firm.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować sponsorom naszej imprezy tzn. Firmom ROLMET, DELIKATESY CENTRUM-FIRMA ROGALA, KISIEL GÓRNO, KLUB UNDERGROUND, DRAGON WINCH, ZAKŁAD BUDOWLANY SŁAWOMIR WTOREK,DOMAR, SKOK JAWORZNO, INTER CARS MIECHÓW, KAZIMIERSKA AGENCJA DRUKARSKA, FIRMA CHAMEX, ELPIOTR, BIURO RACHUNKOWE TRIO, AVANS, SZLACHECKI DWÓR, TP-SPORT.PL, PPHU MOTO SERWIS S.C, ZDZ, FIRMA GĄCIK, MLEK-POL

Zwycięzcy dzięki naszym sponsorom otrzymali bardzo cenne nagrody w kategorii wyczyn, która została podzielona na dwie części: do 2,5l i powyżej 2,5l, otrzymali skutery. Nagrody wręczali sponsorzy wraz z hostessami, które były nowością na naszej imprezie.

Robert Burneika – słynny „Hardkorowy Koksu", kulturysta ze Stanów Zjednoczonych, dzięki pomocy klubu UNDERGROUND zagościł na naszej imprezie jako gość specjalny.
Wśród gości znaleźli się również Artur KORNIK Sowiński Gwiazda MMA i sędzia główny KSW Tomasz Bronder
Wizyta ich była zapowiedzią II Gali MMA w Kazimierzy Wielkiej,która odbędzie się
16  listopada 2012 w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.

Kierownictwo imprezy: Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego- Robert Pleszyński, Dyrektor Imprezy- Marek Krupa, Dyrektor ds.Technicznych- Dariusz Maj, Dyrektor ds. Sportowych- Orczyk Marcin oraz Sędzia Główny- Dominik Oleksy.