Promocja w nowym stylu

fotka

Na nowatorski sposób promocji wpadli urzędnicy kazimierskiego starostwa powiatowego. Tradycyjna karta pocztowa w tonacji sepii zyskała od dziś nowe znaczenie, a to za sprawą płytki mini dvd z filmem promującym powiat kazimierski. Wszystko, co najpiękniejsze i najciekawsze na kazimierskiej ziemi zobaczymy właśnie tu-na płytce dvd opatrzonej wizerunkiem pałacu Badenich – dzisiejszego DPS w Bejscach. Na odwrocie karty pocztowej widnieje zaś wizerunek cukrowni Łubieńskich z czasów największej świetności zakładu. Wspomnienia zderzają się z teraźniejszością. Wspaniałe rozwiązanie promocyjne godne polecenia ze wszech miar. Tym bardziej, że wyprodukowanie 1 sztuki kosztowało zaledwie 2,39 złotych brutto. Na zdjęciu nowy materiał promocyjny prezentuje Aneta Zielińska odpowiedzialna za promocję powiatu.

Joanna Strączek-Dziabała

Tygodnik Ponidzia