23 lutego 2013 r. podczas gali Lekarz Roku 2012 w kieleckim Grand Hotelu przyznano tytuły najlepszym i najpopularniejszym lekarzom w poszczególnych powiatach.

galerialekarz

W naszym powiecie kazimierskim ten tytuł przypadł :

I Grzegorz Cierpiała - I stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, lekarz internista Przychodni Rejonowej w Kazimierzy Wielkiej.

II   Bogusław Buras   - Doktor nauk medycznych. Specjalista chorób wewnętrznych, zastępca dyrektora Szpitala Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej.

III Agnieszka Frączek- Chaber- Kierownik Przychodni Rejonowej w Kazimierzy Wielkiej.

Przychodnia Rejonowa w Kazimierzy Wielkiej kierowana przez panią Agnieszkę Frączek Chaber została wyróżniona w rankingu najlepszej przychodni w powiecie kazimierskim.

Zwycięzcom towarzyszyli Kazimierski Wicestarosta Pan Michał Bucki, Pani Dyrektor SP ZOZ w Kazimierzy Wielkiej Anna Ciba.

Gratulujemy