Starostwo Powiatowe

latar1

W dniu 13 marca 2013 roku w Fiharmoni Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga odbył się Świętokrzyski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej.

Konferencje otworzył Marszałek Województwa Świętorzyskiego Adam Jarubas i wraz z Prezesem Stowarzyszenia "Miasta w internecie" Krzysztofem Głombem  prowadzili spotkanie.

Tytuł konferencji to "Cyfrowa pobudka pokolenia 50+" i jak sama nazwa wskazuje skierowana jest do tego pokolenia i jego cyfrowej aktywizacji , której mają pomóc latarnicy.

Latarnicy to osoby z lokalnych społeczności prowadzą bezpłatne szkolenia dla osób wykluczonych cyfrowo i mających ponad 50 lat.

Miejsca spotkań to głównie biblioteki , remizy tam gdzie jest dostęp do komputerów i internetu w zależności gdzie latarnik z danego regiony ma możliwość .

Zapraszamy kontaktować się z latarnikami z interesującego nas regionu a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.latarnicy.pl a także w Starostwie Powiatowym w Kazimierzy Wielkiej p.115 czy mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline