Emocjonujący finał Powiatowej Ligi Futsalu 2015/16

03 2016 plf

W niedzielę, 13 marca w hali sportowej KOS rozegrano finały I i II ligi Powiatowej Ligi Futsalu. W meczu o I miejsce Polonia Sędziszowice zremisowała z Rolmetem Kazimierza Wielka 3:3. Sędzia zarządził rzuty karne, w których lepsi okazali się polonusy z Sędziszowic, pokonując Rolmet 3:1. W rozegranym wcześniej meczu o 3 miejsce Wisła Opatowiec wygrała z Pływalnią KOS Kazimierza Wielka w stosunku 6:4. Puchary statuetki i nagrody dla najlepszych oraz dyplomy dla wszystkich drużyn ufundowane przez Starostwo Powiatowe, wręczał wicestarosta Michał Bucki oraz prezesi KOS Stefan Marzec i Robert Pleszyński. Mecz finałowy oglądało ok. 500 widzów głośno dopingujących swych pupilów.

Tekst i zdjęcia Zdzisław Pilarski