Edukacyjna konferencja w dawnej bursie

gal29

W czwartek, 28 kwietnia w budynku dawnej bursy odbyła się konferencja nt. "Edukacja we współpracy i dialogu szkół powiatu kazimierskiego" zorganizowana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej i Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP.

W trakcie konferencji dyrektorzy szkół, nauczyciele, związkowcy wysłuchali referatów i prezentacji przygotowanych przez Joannę Piasta-Siechowicz, Barbarę Skarżyńską, Krystynę Stępień i Rafała Zajęckiego oraz uczestniczyli w dyskusji. Konferencję prowadziła Urszula Salwa - Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach.

Patronat honorowy sprawowali: Świętokrzyski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Powiatu Kazimierskiego.

Tekst i zdjęcia Z. Pilarski