Dzień Patrona Władysława Grabskiego po raz 9-ty !

dpwg

Już po raz 9-ty Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie obchodził Dzień Patrona Technikum - Władysława Grabskiego. Wśród zaproszonych gości byli m. in. Starosta Kazimierski Jan Nowak, Sekretarz Powiatu Marek Krupa, Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół Wojciech Kałat, Kierownik Marketingu Uzdrowiska Busko-Zdrój Gerard Jakubowski, Prorektor Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach Krzysztof Wątorek, Z-ca Dyrektora Oddziału Okręgowego NBP w Kielcach Krzysztof Szczerba, Dyrektor Oddziału PKO w Kazimierzy Wielkiej Stanisława Szuba, dyrektorzy ościennych gimnazjów i inni.

Podczas uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Jolanta Mizio podsumowała konkurs "Waluta Grabskiego w XXI wieku" i wraz z bankowcami wręczyła laureatom dyplomy i nagrody ufundowane przez banki i radę rodziców. W części artystycznej uczniowie ZSZ zaprezentowali przedstawiony w bogatej scenografii, nawiązującej do okresu międzywojennego, efektowny program "Lata 20-te, lata 30-te", po czym zaprosili gości na słodki poczęstunek. W świetlicy można było obejrzeć plansze obrazujące historię szkoły oraz kroniki szkolne sprzed wielu lat.

Tekst i zdjęcia Zdzisław Pilarski

Więcej Zgadzam się Nie zgadzam się