ZAGRANICZNI GOŚCIE W STAROSTWIE

We wtorek 8 marca w kazimierskim starostwie powiatowym gościła delegacja uczniów z zagranicznych szkół. Młodzież przebywała w Kazimierzy Wielkiej kilka dni, podczas warsztatów edukacyjnych w Liceum Ogólnokształcącym. Uczniowie z Francji, Anglii i Finlandii, w towarzystwie dyrektora Włodzimierza Kruszyńskiego spotkali się ze starostą kazimierskim Janem Nowakiem i wicestarostą Michałem Buckim. Gospodarze powiatu przybliżyli niecodziennym gościom strukturę działalności urzędu i opowiedzieli o najważniejszych zadaniach spoczywających na tym szczeblu samorządu. W spotkaniu uczestniczył także sekretarz powiatu Marek Krupa.

red. Joanna Strączek-Dziabała, Tygodnik Ponidzia

alt