Pacjenci zdecydowali. W powiecie pińczowskim lekarzem roku 2010 została Małgorzata Podkopał. Rozstrzygnęliśmy plebiscyt Lekarz Roku 2010. Wielka gala i bal lekarza odbyły się w ubiegły piątek w kieleckim hotelu „Łysogóry”.

Organizatorami plebiscytu byli: „Echo Dnia” i świętokrzyski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Patronat nad imprezą objęli: minister zdrowia Ewa Kopacz, marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas i wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka – Koruba.

- To pacjenci docenili tych najlepszych lekarzy. Oni wiedzą najlepiej kto jest godny zaufania – mówiła Zofia Wilczyńska, dyrektor świętokrzyskiego oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia rozpoczynając galę. Redaktor naczelny „Echa Dnia” Stanisław Wróbel gratulował zwycięzcom i dziękował, że tak licznie przybyli, żeby świętować swój sukces. A było co świętować.

Najpopularniejsi lekarze powiatu kazimierskiego

1.Małgorzata Podkopał (Kazimierza Wielka)

2.Grzegorz Cierpiała (Kazimierza Wielka)

3.Łucja Ziętara (Kazimierza Wielka)