straz1 straz2

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej obradowało ostatnie w tej kadencji posiedzenie Prezydium Oddziału Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Oprócz członków Prezydium ZOW OSP w posiedzeniu udział wzięli przedstawiciele władz Powiatu z Panią Krystyną Wicher- Przewodniczącą Rady Powiatu oraz Janem Nowakiem- Starostą Kazimierskim, Wójtami, Burmistrzami  gmin z terenu powiatu, oraz Naczelnikami Gminnymi OSP.

Posiedzeniu przewodniczył druh Mirosław Pawlak Prezes  ZW ZO OSP

w Kielcach poseł na sejm RP.

Tematem posiedzenia była ocena stanu bezpieczeństwa powiatu Kazimierskiego, ocena stanu organizacyjnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Przedmiotem posiedzenia było też organizacja zbliżającego się Zjazdu Wojewódzkiego Ochotniczych Straży Pożarnych, których obędzie się 19.05.2012 w Kielcach.

Po zakończonym posiedzeniu członkowie Prezydium oraz zaproszeni goście przyjechali do Gabułtowa gdzie spotkali się z tamtejszą jednostką OSP oraz członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich.

straz3 straz4

straz5

Czy pracownicy są uprzejmi
Czy godziny pracy są właściwe