info1

Informacja

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej uprzejmie informuje, iż jest realizatorem Projektu systemowego pn. „Lepsza przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2007 – 2013.

W związku z powyższym, Centrum serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne, zainteresowane i chętne do udziału w naszym projekcie, które spełniają następujące warunki:

• są mieszkańcami powiatu kazimierskiego,
  • są w przedziale wiekowym pomiędzy 15 a 64 r.ż. ,
  • posiadają niskie kwalifikacje zawodowe,
  • posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • są osobami nieaktywnymi zawodowo, bezrobotnymi lub zatrudnionymi,
  • są osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym,
  • korzystają ze świadczeń pomocy społecznej (OPS, PCPR).

Osoby wyrażające chęć uczestnictwa w Projekcie zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku do siedziby Centrum (pokój nr 13/14) przy ul. Kościuszki 12 w Kazimierzy Wielkiej w terminie od 21. 03 do 4. 04. 2013 r., w godzinach od 8.00 do 15.00.

Udział w Projekcie jest bezpłatny.

info2