2013-05-16: II Turniej piłki nożnej dla gimnazjalistów w LO w Kazimierzy Wielkiej

lokw1 lokw2

W II Turnieju piłki nożnej gimnazjalistów o Puchar Starosty Kazimierskiego i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej wzięły udział drużyny z 5 gimnazjów: Publicznego Gimnazjum Samorządowego im. Noblistów Polskich w Kazimierzy Wielkiej, Gimnazjum im. Stanisława Wyspiańskiego w Centrum Oświatowym w Koszycach, Gimnazjum w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Kościelcu, Gimnazjum w Zespole Szkół w Opatowcu oraz Publicznego Gimnazjum w Skalbmierzu.
Piękna pogoda pozwoliła rozegrać cały turniej na zespole boisk "Orlik" przy LO w Kazimierzy Wielkiej. Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 9. Dyrektor Włodzimierz Kruszyński powitał przybyłe zespoły i życzył wszystkim udanej, sportowej rywalizacji.
Po zakończeniu zaciętych rozgrywek tabela ukształtowała się następująco:
1. Gimnazjum w Kościelcu
2. Gimnazjum w Kazimierzy Wielkiej
3. Gimnazjum w Koszycach
4. Gimnazjum w Opatowcu
5. Gimnazjum w Skalbmierzu
Tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył Dawid Podedwórny z drużyny Gimnazjum w Kościelcu.
Królem Strzelców Turnieju został Piotr Nowak z Gimnazjum w Opatowcu, który zdobył 4 bramki.
Nagrody - puchary i okolicznościowe dyplomy - wręczył Starosta Kazimierski, pan Jan Nowak i dyrektor Liceum w Kazimierzy Wielkiej, Włodzimierz Kruszyński.
Turniej oficjalnie zakończył się około godziny 13. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i zapraszamy ponownie za rok, w kolejnej edycji.
Imprezę zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Magdalena Bucka, Maria Kabat i Andrzej Piotrowski, który sędziował wszystkie spotkania.
Nagłośnienie: Jakub Gącik i Kamil Koziara - 2a. Obsługa informatyczna, przygotowanie relacji - Andrzej Kocerba. Dokumentacja fotograficzna - Maria Kabat.

lokw8lokw6

lokw3lokw5

lokw7lokw4

autor relacji : Andrzej Kocerba