Piękny Jubileusz Pani Genowefy Sobieraj z Gminy Czarnocin

100latgal

Dokładnie w setną rocznicę urodzin, 23 marca 2014 r. w kazimierskiej restauracji Bajka obchodziła swój Jubileusz jedna z najstarszych mieszkanek powiatu kazimierskiego, p. Genowefa Sobieraj z Kolos. W uroczystości uczestniczyły władze powiatowe i gminne, m. in. Starosta Kazimierski Jan Nowak, Dyrektor Szpitala Powiatowego Anna Ciba, Kierownik ZOL wraz z personelem, Wójt Czarnocina Maria Kasperek, Przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Warszawa, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Iwona Błaszczyk, przedstawiciele KRUS. Licznie przybyła rodzina, sąsiedzi i znajomi. Były życzenia, prezenty i mnóstwo kwiatów, zaś Jubilatka tryskała humorem, co widać na załączonych zdjęciach.

Tekst i zdjęcia Zdzisław Pilarski