Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej przychylając się do Kampanii Wojewody Świętokrzyskiego „ Potrzebuję rodziców od zaraz”, która ma na celu zachęcić do rodzicielstwa zastępczego informuje, że w dniach 25 i 26 października 2016r.w godzinach od 10.00 do 13.00 pracownicy Centrum Pomocy będą udzielać szczegółowych informacji na temat możliwości utworzenia rodziny zastępczej.
Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej ul. Kościuszki 12 pokój nr 13/14 (budynek Starostwa Powiatowego) lub telefoniczny  41 3502 336.

pcpr

Więcej Zgadzam się Nie zgadzam się