zdjecia 080

kapitalludzki_pl                                                      ue

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja o zakończeniu realizacji

Projektu systemowego „Lepsza przyszłość”

W dniu 24 października 2011r. odbyła się uroczysta Konferencja podsumowująca realizację  Projektu systemowego „Lepsza przyszłość”. realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej skierowanego do osób niepełnosprawnych z terenu powiatu kazimierskiego.

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego zebrali się uczestnicy projektu, samorządowcy, zaproszeni goście, zespół projektowy. Konferencję otworzyła Pani Bożena Pytel Kierownik Zespołu Projektowego, która serdecznie powitała zaproszonych gości oraz  uczestników Projektu  i poinformowała o współfinansowaniu zarówno Projektu jak i konferencji ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pani Kierownik przybliżyła zebranym gościom działania podejmowane   w ramach realizacji Projektu „Lepsza przyszłość”, a następnie poprosiła o zabranie głosu Pana Starosty Jana Nowaka, który  serdecznie pogratulował uczestnikom wytrwałości i zdobytych umiejętności.W dalszej kolejności  Pan Wacław Piwudzki Koordynator  merytoryczny,  przedstawił  szczegółowe informacje na temat przebiegu realizacji tego Projektu. Po wystąpieniach okolicznościowych  zaproszonych gości, Pani Kierownik zaprosiła zebranych do obejrzenia prezentacji multimedialnej, w której zaprezentowano wszystkie etapy realizacji Projektu począwszy od rekrutacji uczestników aż  po dzień  konferencji.

Projekt zakończył się pełnym sukcesem.  Uczestnicy otrzymali z rąk Pana Leszka Buckiego Dyrektora  Centrum Kształcenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej certyfikaty i zaświadczenia, potwierdzające osiągnięcie  celu głównego, czyli przywrócenie zdolności osobom niepełnosprawnym do wejścia na rynek pracy i integrację ze społeczeństwem.

Konferencja została nagrodzona gromkimi oklaskami, na ręce Kierownika Projektu uczestnicy składali podziękowanie za umożliwienie im zdobycia nowych umiejętności   i doświadczeń.

Konferencja zakończyła się uroczystym posiłkiem w „Pizzerii u Kargula” w Kazimierzy Wielkiej.

zdjecia 026 zdjecia 080

zdjecia 100 zdjecia 118

zdjecia 134 zdjecia 139

Czy pracownicy są uprzejmi