Walka do ostatniej sekundy……

24-25 lutego 2012 odbył się VI 24- godziny Maraton Pływacki na Krytej Pływalni w Kazimierzy Wielkiej.

Imprezę otworzył Starosta Kazimierski Jan Nowak, Wiceburmistrz Miasta

i Gminy Kazimierza Wielka Tadeusz Bator oraz gospodarz Kierownik Pływalni Robert Pleszyński.

Rekord pobity- 1112,200 km  !

Towarzyszyły mu min. taniec z ogniem grupy SABAT, występ ukraińskiej grupy taneczno- wokalnej.

W biciu rekordu udział wzięło 185 zawodników. Mimo braku uczestnictwa profesjonalnych szkółek pływackich z poza terenu powiatu nasi dzielni pływacy z klubu pływackiego PRANIA i szkółek Swim Center oraz Meduza walczyli dzielnie do końca. Ponad 50 dzieci płynęło nieustannie w nocy.

Swoją „cegiełkę „ dołożyli również członkowie Klubu Morsów Kaloryfer oraz Sopelek.

Rekordzistką była Karolina Długołęcka- gimnazjalistka z Buska Zdroju przepłynęła 43 km.- gratulacje!!!!!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się przed niedzielnym południem.

Galeria - AUTOR ZDJĘĆ  WWW.LAPIS.IPORTFOLIO.PL