30.09.2012 odbył się finał Powiatowej Ligi Piłki Nożnej. Tak się złożyło, że o zwycięstwie w lidze zadecydował mecz ostatniej kolejki pomiędzy Złotym Teamem Broniszów oraz LZS Czarnocinem. W tym meczu górą okazał się Czarnocin wygrywając 0:3. We wcześniej rozegranym meczu Topola pokonała drużynę Rafisu 4:3. Po meczach odbyło się oficjalne zakończenie ligi. Puchary oraz dyplomy wręczali Starosta kazimierski Jan Nowak oraz Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego Stefan Marzec.

Głównymi organizatorami ligi byli Starostwo Powiatowe oraz Kazimierski Ośrodek Sportowy.

Więcej na stronie KOS

Więcej Zgadzam się Nie zgadzam się