19 października 2012 r. odbył się Kolejny Konwent Starostów Województwa Świętokrzyskiego .

cer1

Tym razem obrady miały miejsce w Jędrzejowie.

Tradycyjnie przewodniczył Edmund Kaczmarek – Starosta Jędrzejowski - Przewodniczący Konwentu.

Omawiane problemy dotyczyły środków finansowych na działania Powiatowych Urzędów Pracy, Domów Pomocy Społecznych, Zespołów ds. Orzekania o stopniu niepełnosprawności.

Przedstawiono informacje dot. staniu zawansowania prac nad Strategią Województwa  Świętokrzyskiego oraz omówiono nowoczesne technologie budowy dróg.

Powiat kazimierski - jako pierwszy w Województwie Świętokrzyskim,  otrzymał CERTYFIKAT „Bezpieczny Urząd” , „Certyfikat legalności Oprogramowania „ oraz "Certifikat Microsoft Software Assets Management"

cer1 cer1

Czy pracownicy są uprzejmi
Czy godziny pracy są właściwe