15 października 2013 r. podczas seminarium w malowniczym, przepięknym architektonicznie - Pałacu Badenich w Bejscach - Członkowie Zespołu Projektowego w ramach projektu :”Przede Wszystkim Jakość- poprawa jakości usług świadczonych przez JST dzięki modernizacji procesów zarządzania i podniesienia kwalifikacji pracowników” otrzymali Certyfikaty ukończenia cyklu szkoleń wg normy PN EN ISO 9001:2009 wręczone uroczyście przez Starostę Kazimierskiego Jana Nowaka.

isogaleria

Seminarium dotyczyło wykorzystania nowoczesnych instrumentów i narzędzi w procesie zarzadzania turystyczną marką regionu. Gościliśmy znakomitych fachowców w tej dziedzinie: Jana Wieczorkowskiego Wiceprezesa Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Małgorzatę Wilk- Grzywna- Dyrektora Regionalnej Organizacji Turystycznej w Kielcach .

Więcej Zgadzam się Nie zgadzam się