I Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym

geogal

W sobotę, 27 września rozpoczęły się dwudniowe Mistrzostwa Polski Geodetów w tenisie stołowym, zorganizowane przez Kazimierski Ośrodek Sportu oraz kazimierskie samorządy. W uroczystym otwarciu uczestniczyli m. in. wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Grzegorz Świercz, wicestarosta kazimierski Michał Bucki, sekretarz powiatu Marek Krupa, skarbnik powiatu Zbigniew Cichoń, członek zarządu powiatu Jerzy Bojanowicz, burmistrz Kazimierzy Wielkiej Tadeusz Knopek oraz przedstawiciele stowarzyszeń geodetów.

W niedzielę, w hali sportowej przy ul. Kosciuszki kontynuowane były rozgrywki I Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym. Wręczono puchary, medale, nagrody i dyplomy dla najlepszych zawodników i drużyn. Dekoracji dokonali: przewodniczący sejmiku świętokrzyskiego Tadeusz Kowalczyk, starosta kazimierski Jan Nowak, burmistrz MiG Tadeusz Knopek, przewodniczący rady miejskiej Andrzej Kuliś, prezes Rolmetu Zbigniew Frączek oraz przedstawiciele organizacji geodetów. Szczegółowe wyniki na stronie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego www.kazimierzakos.pl

Tekst i zdjęcia Zdzisław Pilarski

Więcej zdjęć na www.pilarscy.eu