Spotkanie starosty z młodzieżą

W dniu 22.02.2016 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej młodzież klas gimnazjalnych i klas VI z Zespołu Szkół w Topoli spotkała się ze Starostą Kazimierskim Janem Nowakiem.

Podczas spotkania pan Starosta zapoznał młodzież ze strukturą organizacyjną i funkcjonowaniem Starostwa jako urzędu. Omówił także działalność jednostek podległych starostwu.

Uczniowie z uwagą przysłuchiwali się wypowiedzi pana Starosty. Zadawali pytania dotyczące planów inwestycyjnych na rok 2016, wydatków budżetowych, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Złożyli wniosek o budowę lodowiska.

DSCF1744m

DSCF1748m