24 lutego 2013 r. na obiekcie Krytej Pływalni Wodny Raj w Kazimierzy Wielkiej miało miejsce oficjalne otwarcie Centrum Informacji Turystycznej w powiecie kazimierskim.

cit

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali między innymi: Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Tadeusz Kowalczyk, Sekretarz Województwa Świętokrzyskiego Bernard Antos, Starosta Kazimierski Jan Nowak, Przewodniczący Rady Powiatu kazimierskiego Marek Augustyn, kierownik Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzy Wielkiej Robert Pleszyński.

Podczas otwarcia udostępniono do zwiedzania wystawę prac lokalnych artystów, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Pamiątki Odonowskiego Towarzystwa Kulturalnego- Dwór w Odonowie, kaktusy malarstwa Róży Chat, obiekty sakralne powiatu kazimierskiego malowane przez Lucjana Garbacza.

cit2

Ul. Kościuszki 13