Szanowni Państwo,

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w dniu 16 listopada 2015r. ( poniedziałek ) na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej, ul. Partyzantów 4 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 - 69 lat.

Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z grupy wiekowej 50-69, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ. Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie.

Bardzo proszę wszelkie instytucje, stowarzyszenia i organizacje pożytku publicznego, zakłady pracy, a także kościoły o wsparcie naszych działań poprzez rozpowszechnienie informacji o przeprowadzaniu akcji bezpłatnych badań profilaktycznych, aby jak najwięcej kobiet mogło z badań skorzystać.

W załączniku przesyłam plakat w formie elektronicznej - bardzo proszę, o ile to możliwe, o zamieszczenie go na Państwa stronie internetowej, ewentualnie również wydrukowanie i zawieszenie na tablicach informacyjnych. Plakaty drukowane wysłałam do Urzędu Miasta i Gminy w dniu 20.10.2015r.

Zapraszamy wszystkie chętne Panie.

Konieczna wcześniejsza rejestracja. Zapisy pod numerem:  42/254 64 10 lub 517 544 004

Do rejestracji telefonicznej proszę przygotować numer telefonu i PESEL.

Katarzyna Mrozowska
Mobilna mammografia