Dnia 1 czerwca odbyły się w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach ,, Targi Pracy i Edukacji ’’. To przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy w Kazimierzy Wielkiej. Ośrodkiem tym kieruje Pani Renata Kania, która przy organizacji przedsięwzięcia współpracowała z nauczycielkami Iwoną Widłak i Beatą Szmigiel. Targi te skierowane były do uczniów jak również okolicznych mieszkańców. Ta forma aktywności miała otworzyć uczestnikom nowe horyzonty oraz ułatwić odnalezienie się na zatłoczonym rynku pracy. Organizatorzy przygotowali warsztaty dla młodzieży, które umożliwią im dokonywanie świadomych wyborów co do przyszłego zawodu. Wśród zaproszonych gości byli wicestarosta Michał Bucki, wiceburmistrz Tadeusz Bator, dyrektorzy szkół średnich , dyrektorzy gimnazjów, przedstawiciele Państwowego Instytutu Pracy, liczni przybyli przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy  przedstawiciele Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kazimierzy Wielkiej oraz pracodawcy, którzy prezentowali swoje firmy i udzielali informacji co do oczekiwań dla przyszłych pracowników.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom, instytucjom oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji Targów Pracy.